דברו איתנו

03-5229474

למידע נוסף, אנא מלאו את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.

אודות

6

"לביץ נכסים", המשרד לתיווך ויזמות נדל"ן, הוקם בשנת 1994 על ידי תמיר לביץ, לאור חזונו להציע לציבור המוכרים, הקונים, השוכרים והמשכירים נכסים בתל אביב, מעטפת שירותים הניתנת במסירות ומתוך יחס אישי, הגדלת ראש ואכפתיות אמתית. מיקומנו האסטרטגי בלבה הפועם של תל אביב, ברחוב פרישמן 73, יחד עם מאגר הלקוחות הנרחב שנצבר מזה למעלה מעשרים שנות פעילות ענפה, מאפשרים לנו להציע לך פלטפורמה מוצלחת ונרחבת לשיווק, מכירה או השכרה של הנכס שלך. בנוסף, ל"לביץ נכסים" מאגר גדול וממוחשב של דירות ונכסים בתל אביב, כמו גם קשרים ופרסום בארץ ובחו"ל, במדינות צרפת, בלגיה, איטליה ואנגליה. אלו מרחיבים משמעותית עבור המוכרים והמשכירים את קהל היעד, כמו גם את ההתאמה המדויקת בין ציבור קונים והשוכרים לנכס התפור לרצונותיהם, צרכיהם ומאווייהם.

אנו צוות מקצועי ומנוסה, ויודעים היטב כיצד לרתום את המוניטין, המיקום המרכזי ואמצעי הפרסום בסוגי המדיה של "לביץ נכסים", ולהתאימם לצרכיהם האישיים של כל לקוח ולקוחה. אנחנו נעשה הכל על מנת לנהל משא ומתן מיטבי ולהשיג את המחיר הטוב ביותר עבורך, וברוב המקרים גם הרבה יותר ממה שמצופה מאתנו. בין היתר, נוכל לעזור לך למצוא קבלני שיפוצים אמינים במחיר טוב, לברר על תנאים מיטביים למשכנתא ואודות הדרכים בהן ניתן למצות את זכאותכם מול הבנק, לסייע בהערכת שווי הנכס, להפנות אתכם לעורכי דין מעולים ואמינים, ולהדריך אתכם באופן צמוד ומקיף בכל שלב בתהליך הקנייה, המכירה או השכרת הדירה שלכם בתל אביב. 

תוכלו להיעזר בנו ולפנות אלינו בכל שאלה ולקבל ייעוץ מלא והדרכה מקצועית, בכל שלב בדרך. מעוניינים למכור או להשכיר נכס בתל אביב? אנו מציעים לכם להתחיל את התהליך...בביתכם. התקשרו אלינו עוד היום, ונשמח לתאם פגישה בביתכם, שם נוכל להכיר יחד וגם להתרשם מהנכס, וכבר לתת לכם טיפים והמלצות שיתניעו את התהליך, אשר בסופו תקבלו את המחיר הטוב ביותר עבורכם!

רוצה לשמוע עוד קצת?