דברו איתנו

03-5229474

למידע נוסף, אנא מלאו את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.

תחומי עיסוק ושירותים

אנו ב"לביץ נכסים", משרד לתיווך ויזמות נדל"ן בתל אביב, מעניקים מעטפת רחבה של שירותים לבעלי נכסים המוכרים או משכירים את נכסיהם, ומציעים מגוון מרשים של אפשרויות לציבור הקונים והשוכרים בעיר. "לביץ נכסים" איננו עוד משרד תיווך, אלא מקום בו תמצאו תחת קורת גג אחת מכלול של פתרונות, סיוע וליווי מקצועיים בתחום הנדל"ן בתל אביב. לא פחות חשוב מכך היחס האישי שאנו מעניקים ללקוחותינו, והאמינות שלנו – שהיא ללא רבב.

בין אם בבעלותכם דירה חדשה, משופצת או ישנה בתל אביב, תוכלו לקבל אצלנו סיוע וייעוץ במגוון תחומים. הכל מתחיל בפגישה בבית הלקוח, על מנת שיהיה לכם נעים ונוח, ולנו – אפשרות להתרשם בניחותא מהנכס ולהכיר אתכם בסביבתכם הטבעית. אנו נעניק לכם הדרכה מפורטת ומקיפה לגבי התהליך שאתם עומדים בפניו, ונסייע בהערכת שווי הנכס שלכם. במידת הצורך, נשמח גם להפנות אתכם לקבלני שיפוצים מומלצים, שיסייעו לכם לשפר את נראות הנכס שלכם ומצבו – מה שיכול להעלות משמעותית את מחיר המכירה או ההשכרה. בבוא העת, נשמח להמליץ לכם על עורכי דין מתאימים לחתימת החוזה. בנוסף, אם תבחרו להיעזר בשירותינו בבלעדיות, יעמוד לרשותכם גם צלם מקצועי שיצלם עבורכם תמונות איכותיות ומחמיאות במיוחד של הנכס, אשר יקדמו פלאים את פרסומו ושיווקו באמצעי המדיה השונים בארץ ובחו"ל, וכן יועצי סטיילינג, שירימו את ערכו והאטרקטיביות שלו.

מחפשים את הנכס המושלם עבורכם במחיר משתלם? אצלנו תמצאו מגוון עצום של דירות חדשות, דירות יד שניה ובתים משופצים, דירות מפוארות ומרהיבות ועוד נכסים בכל סגנון, גדול, מיקום ומחיר בתל אביב, המופיעים במאגר הדירות העצום והממוחשב שלנו. אנו מציעים סיוע מקיף, המתחיל בהבנה והקשבה למה שבאמת חשוב לכם, שיאפשר לנו למצוא עבורכם את הדירה המיטבית במחיר המתאים ביותר. בנוסף, נדריך אתכם בכל שלב בתהליך, וגם נשמח לסייע לכם, במידת הצורך, בתהליך לקיחת משכנתא ומציאת עורך דין מתאים לחתימת החוזה.